MATEMATYKA - szybkie rozwiązyw. zadań online KAŻDY zakres- całki, etc

10,00 zł

inne


MATEMATYKA Biała Podlaska, szybkie Biała Podlaska, rozwiązyw. Biała Podlaska, zadań Biała Podlaska, online Biała Podlaska, KAŻDY Biała Podlaska, zakres- Biała Podlaska, całki, Biała Podlaska

zadania Biała Podlaska, matematyka Biała Podlaska, całki Biała Podlaska, studia Biała Podlaska, liceum Biała Podlaska

Próbujesz rozwiązać zadanie z matematyki, a nie wiesz jak zacząć i po raz kolejny bijesz głową w mur z wściekłości i bezradności? Spokojnie, to nie jest wiedza tajemna- to da się wszystko ogarnąć:)

Jak? pokażę ci krok po kroku

Pomogę przy pracy domowej, w przygotowaniu do egzaminu, kolokwium!
Prowadzę też konsultacje (korepetycje) online!

Jestem absolwentka wydziału Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego i mam duże doświadczenie w przedstawianiu/tłumaczeniu skomplikowanych problemów matematycznych w możliwie prosty sposób.

Rozwiązuję zadania z matematyki (każdy poziom) przejrzyście pokazując przejścia, rozsupłując zagadkę w sposób przystępny.
Przez "każdy poziom" rozumiem zakres szkoły średniej i studiów.
W tym macierze, algebra liniowa, całki, pochodne, równania różniczkowe, matematyka dyskretna i teoria grafów, teoria grup, analiza zespolona, kwaterniony, rachunek prawdopodobieństwa.

Zwłaszcza jeśli idzie o ten ostatni potrafię w przejrzysty sposób pokazać o co chodzi:)

Jeśli masz zadanie wyślij mi je (mms, email, via olx) - wycenię. Po dokonaniu płatności, praktycznie od ręki wysyłam rozwiązanie.
Od 10 zł za zadanie!

Pozdrawiam, Anna


Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 505

nr ogłoszenia: 21826