Olimpia Jabłoń – mecze, wyniki i tabela
Olimpia Jabłoń – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Biała Podlaska – dane aktualizowane automatycznie.
OJ
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2025/2026
4Pozycja
16Mecze
8Wygrane
3Remisy
5Porażki
42:27Bramki
+15Bilans
27Punkty
Wyniki sezonu 2025/2026
Tytan Wisznice
TW
4:0
OJ Olimpia Jabłoń
P
Olimpia Jabłoń
OJ
5:1
Niwa Łomazy
W
Granica Terespol
GT
5:2
OJ Olimpia Jabłoń
P
Olimpia Jabłoń
OJ
0:1
DD Dąb Dębowa Kłoda
P
Twierdza Kobylany
TK
1:1
OJ Olimpia Jabłoń
R
Olimpia Jabłoń
OJ
2:1
LD LZS Dobryń
W
Wodnik Siemień
WS
1:7
OJ Olimpia Jabłoń
W
Olimpia Jabłoń
OJ
3:0
GR GLKS Rokitno
W
Olimpia Jabłoń
OJ
0:0
TW Tytan Wisznice
R
Niwa Łomazy
2:5
OJ Olimpia Jabłoń
W
Olimpia Jabłoń
OJ
1:3
GT Granica Terespol
P
Dąb Dębowa Kłoda
DD
4:0
OJ Olimpia Jabłoń
P
Olimpia Jabłoń
OJ
4:2
TK Twierdza Kobylany
W
LZS Dobryń
LD
1:1
OJ Olimpia Jabłoń
R
Olimpia Jabłoń
OJ
7:1
WS Wodnik Siemień
W
GLKS Rokitno
GR
0:4
OJ Olimpia Jabłoń
W
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GTGranica Terespol | 16 | 11 | 2 | 3 | 80 | 30 | +50 | 35 |
| 2 | DDDąb Dębowa Kłoda | 16 | 11 | 2 | 3 | 55 | 17 | +38 | 35 |
| 3 | TWTytan Wisznice | 16 | 11 | 1 | 4 | 56 | 25 | +31 | 34 |
| 4 | OJOlimpia Jabłoń | 16 | 8 | 3 | 5 | 42 | 27 | +15 | 27 |
| 5 | TKTwierdza Kobylany | 16 | 8 | 3 | 5 | 48 | 26 | +22 | 27 |
| 6 | LDLZS Dobryń | 16 | 6 | 4 | 6 | 30 | 42 | -12 | 22 |
| 7 | Niwa Łomazy | 16 | 6 | 0 | 10 | 47 | 52 | -5 | 18 |
| 8 | WSWodnik Siemień | 16 | 1 | 3 | 12 | 24 | 91 | -67 | 6 |
| 9 | GRGLKS Rokitno | 16 | 1 | 0 | 15 | 6 | 78 | -72 | 3 |
Inne sezony Olimpia Jabłoń
Klasa A 2024/2025, grupa: Biała Podlaska I
4. miejsce
20 meczów · 11Z-4R-5P · 50:34 · 37 pkt
→
Klasa A 2023/2024, grupa: Biała Podlaska I
3. miejsce
22 meczów · 15Z-4R-3P · 71:33 · 49 pkt
→
O drużynie
- Drużyna
- Olimpia Jabłoń
- Miasto
- Jabłoń
- Rozgrywki
- Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I
- Sezon
- 2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 13:39
Najczęstsze pytania o Olimpia Jabłoń
Kiedy Olimpia Jabłoń rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Olimpia Jabłoń rozegrał ostatni mecz 04.06.2026 na wyjeździe z drużyną Tytan Wisznice. Spotkanie zakończyło się porażką 0:4.
Które miejsce zajmuje Olimpia Jabłoń w tabeli?
Olimpia Jabłoń zajmuje 4. miejsce w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I z dorobkiem 27 pkt po 16 meczach (8 zwycięstw, 3 remisów, 5 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Olimpia Jabłoń?
W ostatnich 5 meczach Olimpia Jabłoń zanotował 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek.
Ile bramek strzelił Olimpia Jabłoń w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Olimpia Jabłoń strzelił 42 bramek i stracił 27 (bilans bramkowy +15).
Kto prowadzi w tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I?
Liderem Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I jest Granica Terespol z dorobkiem 35 pkt. Olimpia Jabłoń traci do lidera 8 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Olimpia Jabłoń w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Olimpia Jabłoń w sezonie 2025/2026 to 7:1 z drużyną Wodnik Siemień (19.04.2026).
Jak Olimpia Jabłoń radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Olimpia Jabłoń ma bilans 5-1-2 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 3-2-3.
W jakiej lidze gra Olimpia Jabłoń?
Olimpia Jabłoń występuje w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Biała Podlaska I w sezonie 2025/2026.
Jak Olimpia Jabłoń wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Olimpia Jabłoń zajął 4. miejsce (Klasa A 2024/2025, grupa: Biała Podlaska I) z dorobkiem 37 pkt.